Listopad 2010

Nový design, alá změny jsou tu!

4. listopadu 2010 v 17:12
Mojí milí návštěvníci...

Po měsíci a něco se vám opět hlásím, tentokrát ale s několika změnama. Určitě jste si už všimli nového designu. Ano, ano, já jsem se do něj opravdu pustila a udělala ho. Původně měl být trošku podzimněji zaměřený, schází tu pár lístků, které jsem tu plánovala, jenže pak mi došlo, že než já ten design s mým tempem udělám, tak se tu ohřeje pár týdnů a už bude zima. A ono by to asi vypadalo trošku divně, kdyby jsme za oknama měli už sníh a já bych tady strašila s podzimním designem... no ne? Naprosto upřímně vám řeknu, že mi se ten design nelíbí. Vůbec. Je tu na něm tolik chyb, že kdyby bylo jen čistě na mě, tak bych ho tu ani nedávala. Jenže předchozí design tu byl už hodně dlouho, víc jak půl roku a navíc jsem tu chystala udělat větší změny a design toho všeho byl součástí. Postupně se ty chybky budu snažit opravit (jooo, přímo bije do očí moje skvělá pravá ujíždějící strana stránky, ne zrovna moc propracované záhlaví a obrázky v menu o těch radši ani nemluvím...), takže buď ty chyby v průběhu několika nejbližších dnů opravím, nebo můžete počítat s úplně novým, jiným designem. Opravdu se mi nelíbí... 

Pokud se po blogu trošku více rozhlédnete, tak určitě zaregistrujete, že jsem ho rozšířila o další hru. Ta hra se jmenuje Gothic, je to moje první RPG hra, která patří k mým nejoblíbenějším hrám vůbec. Dělí se na několik dílů a je hodně obsáhlá a zaplnit všechny rubriky této hry mi bude trvat hodně dlouho. Přidat tuhletu hru na svůj blog jsem plánovala už jak jsem tu přidávala The Witcher a Assassins Creed. Tehdy jsem ale měla hodně práce s těma dvouma hrama a asi bych všechno nestíhala. Můžete se tedy těšit i na články nové hry :)

Další změnou je celkové uspořádání blogu. Hry najdete v horním menu, v levém najdete články, které se týkají mě, vás a blogu. Přibyl do menu také aktuality box, ve kterém vám vždycky budu oznamovat novinky, např. co jsem kde upravila atd. 
Vzala jsem si do parády všechny TR Rozcestníky (až na rozcestník TR:U) a upravila jsem je. Takhle budou postupně vypadat asi rozcestníky u všech her.

Nakonec bych vám chtěla oznámit, že se už konečně budu snažit přidávat tu minimálně 3x - 4x do týdne nějaké články. Nemám toho času moc, znáte to, dopoledne škola, odpoledne nějaké vaše zájmy, koníčky... Jediné co vám můžu slíbit je to, že se aspoň pokusím to tu zase nějak rozjet :)

To je asi všechno, co jsem vám chtěla říct, doufám, že se vám to tu teď aspoň trošičku líbí (když né mi, tak aspoň vám). :))

Vaše MissCroft